Jesteśmy Producentem

Jako producent suplementów diety, zrodziliśmy się z potrzeby zmiany. Nie mogąc znaleźć na rynku produktów, które spełniałyby nasze wysokie standardy, postanowiliśmy samodzielnie stworzyć takie, które zaspokoją nasze oczekiwania i potrzeby naszych klientów.

Naszym celem jest tworzenie skutecznych, lecz przede wszystkim bezpiecznych suplementów
diety, które pomogą Państwu zadbać o lepsze zdrowie, zwalczać dolegliwości oraz po prostu poczuć się lepiej.

Priorytetem naszych działań jest bezpieczeństwo i wiarygodność, więc każdy składnik w naszym preparacie jest naukowo przebadany, a jego ilość jest idealną proporcją pomiędzy skutecznością działania a bezpieczeństwem dla naszego organizmu.

Sprawdź nasze produkty

Jakość.

Produkty marki Proton Labs są gwarancją jakości i skuteczności, a to wszystko dzięki stawianiu wyłącznie na przebadane i standaryzowane składniki naszych preparatów, które przechodzą restrykcyjne testy jakościowe i ilościowe.

Produkcja i bezpieczeństwo.

Nasze linie produkcyjne wyposażone są w najwyższej jakości sprzęty, które automatyzują procesy produkcyjne i zapewniają najwyższy stopień dokładności i bezpieczeństwa powstawania suplementów diety w formie tabletek, kapsułek czy płynów.

Doświadczenie produkcyjne pozwoliło nam wdrożyć najlepsze systemy wytwarzania preparatów, tak by procesy produkcji były w pełni kontrolowane i bezpieczne.

Zgodność z naturą.

Wiedząc, jak ważną rolę w organizmie odgrywają substancje naszych preparatów, dokładamy wszelkich starań, by pochodziły one z naturalnych surowców i ekologicznych upraw.

W suplementach diety Proton Labs znajdą Państwo wiele ekstraktów i wyciągów roślinnych o najwyższej jakości i udokumentowanej standaryzacji na najcenniejsze związki aktywne. 

Odbierz nasze produkty w dowolnym miejscu.

Pragnąc, by każdy z Państwa miał dostęp do naszych produktów i za ich pomocą poprawiał stan swojego zdrowia, umożliwiamy odbiór paczek w ponad 13 tys. miejsc naszego kraju, a także dajemy możliwość, by dzięki szybkim przesyłkom kurierskim wybrane przez Państwa produkty znalazły się jak najszybciej pod Waszymi drzwiami.